Hoofdbestuur
Algemeen algemeen@vv-vrc.nl
Voorzitter Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Vice Voorzitter Jacob van de Essenbrug vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-51342992
Secretaris Harry van der Sluis secretaris@vv-vrc.nl 06-53675166
Penningmeester Jan Spies penningmeester@vv-vrc.nl 06-40665186
Commercie Gert Hendriksen sponsorcommissie@vv-vrc.nl 06-22556959
Wedstrijdzaken Deo van Holst voorzitter-wz@vv-vrc.nl 06-17411517
Beheer commissie Dick van den Broek beheercommissie@vv-vrc.nl 06-53592085
Kantine commissie Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Beleidszaken Michell Ipskamp beleidszaken@vv-vrc.nl 06-21358338
Algemeen Barend van Kesteren voorzitter-jc@vv-vrc.nl 06-53836663
Wedstrijdzaken
Voorzitter Deo van Holst voorzitter-wz@vv-vrc.nl
Wedstrijdsecretaris Henri van de Weijden wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl
Toernooien Dick Rozeboom  /  Kurt Schoonhoven toernooicommissie@vv-vrc.nl
Coördinatoren scheidsrechters Michael Vink, Theo vd Bovenkamp scheidsrechterscoordinator@vv-vrc.nl 06-52619102
Coordinator trainingsschema Jan Kees Bos coordinatortrainingsschema@vv-vrc.nl 06-31935657
Voetbalzaken
Voorzitter Jacob van de Essenbrug vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-51342992
Coordinator VRC 1 en 2 Wim van Dijk coordinator-vrc1-2@vv-vrc.nl 06-17888518
Tech. Coordin. prestatie sport Jan de Haan technischcoordinator-ps@vv-vrc.nl 06-13913371
Tech. Coordin. breedte sport Marc Soekimo technischcoordinator-bs@vv-vrc.nl 06-43075555
Coordin. sectieleiders bovenbouw  (JO en MO) René van de Weerd coordinatorbovenbouw@vv-vrc.nl 06-37253568
Coordin. sectieleiders onderbouw Bert van de Weerd coordinatoronderbouw@vv-vrc.nl 06-16535150
Coordinator keepers Klaas Jan van de Haar coordinator-keepers@vv-vrc.nl 06-51799133
Coördinator G-Voetbal Bram Bargeman coordinator-g-voetbal@vv-vrc.nl 06-18447155
Sectiehoofden
Senioren 3 t/m 8 Nico van Ginkel senioren-wz@vv-vrc.nl 06-20651161
MO13/15/17/19 Janie Boer, Renate Beekelaar en Jacqueline Lam sectiehoofd-dames@vv-vrc.nl
JO16/17/19 Marijke Pater sectiehoofd-16-19@vv-vrc.nl 06-28227703
JO14/15 Matthijs Brinkman sectiehoofd-14-15@vv-vrc.nl 06-51562119
JO12/13 Richard Foppen sectiehoofd-12-13@vv-vrc.nl 06-20445062
JO10/11 Matthijs van de Pol / Paul van de Craats sectiehoofd-10-11@vv-vrc.nl 06-16238266 / 06-43386034
JO8/9 Bert van de Weerd sectiehoofd-08-09@vv-vrc.nl 06-16535150
JO7 – MINI’S Jaap Heijting sectiehoofd-07-mini@vv-vrc.nl 06-51843199
JOC
Algemeen joc@vv-vrc.nl
Voorzitter vacature voorzitter-joc@vv-vrc.nl
Penningmeester Berthy Goudsblom penningmeester-joc@vv-vrc.nl
Voetbalschool
Kees van Rijswijk voetbalschool@vv-vrc.nl 06-51987108
Materialen
Theo van de Bovenkamp materialen@vv-vrc.nl 06-46425146

Hoofdsponsor

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041