Hoofdbestuur  
Algemeen algemeen@vv-vrc.nl
Voorzitter Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Vice Voorzitter Jacob van de Essenbrug vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-51342992
Secretaris Harry van der Sluis secretaris@vv-vrc.nl 06-53675166
Penningmeester Jan Spies penningmeester@vv-vrc.nl 06-40665186
Commercie Barend van Kesteren voorzitter-jc@vv-vrc.nl 06-53836663
Wedstrijdzaken Vacant
Sponsor commissie Alex Admiraal aadmiraa@casema.nl 06-51841327
Beheer commissie Dick van den Broek dhvandenbroek@ziggo.nl 06-53592085
Kantine commissie Gerrit Jan  van de Weerthof voorzitter@vv-vrc.nl 06-25053617
Beleidszaken Michell Ipskamp michell_ipskamp@yahoo.com
Wedstrijdzaken  
Voorzitter Vacant voorzitter-wz@vv-vrc.nl
Wedstrijdsecretaris Henri van de Weijden wedstrijdsecretaris@vv-vrc.nl
Secretariaat Vacant voorzitter-wz@vv-vrc.nl
Senioren Nico van Ginkel senioren-wz@vv-vrc.nl 06-20651161
Dames Elvera van Wijk dames-wz@vv-vrc.nl
Jeugd / Sectiehoofd Algemeen Richard Looyen sectiehoofd-a@vv-vrc.nl 06-42828858
Toernooien Dick Rozeboom
en Kurt Schoonhoven
toernooicommissie@vv-vrc.nl
Coördinatoren scheidsrechters Michael Vink, Theo vd Bovenkamp
en Henri vd Weijden
scheidsrechterscoordinator@vv-vrc.nl 06-52619102
Voetbalzaken  
Voorzitter Jacob van de Essenbrug vice-voorzitter@vv-vrc.nl 06-51342992
VRC 1 en 2 Wim van Dijk info@glasbedrijfwimvandijk.nl
Hoofd Bovenbouw O19 t/m O14 Jongens en meisjes Patrick Rebergen patrick_rebergen@hotmail.com 06-10634825
Hoofd Onderbouw O13 t/m O8, Mini’s Jongens en meisjes Albert Raterink araterink@hetnet.nl 06-55590645
Technisch coördinator (prestatie sport) Jan de Haan jan.dehaan@xmsnet.nl 06-13913371
Technisch coördinator (breedte sport) Marc Soekimo marcsoekimo@live.nl 06-43075555
Sectiehoofd JO19 t/m  JO16 Marijke Pater sectiehoofd-b@vv-vrc.nl 06-28227703
Sectiehoofd JO15 en JO14 Matthijs Brinkman sectiehoofd-c@vv-vrc.nl 0318-550182
Sectiehoofd JO13 en JO12 Jur de Vrijer sectiehoofd-d@vv-vrc.nl 06-34371754
Sectiehoofd JO11 en JO10 Jasper de Ruiter sectiehoofd-e@vv-vrc.nl 06-50263666
Sectiehoofd JO9 en JO08 Bert van de Weerd sectiehoofd-f@vv-vrc.nl
Sectiehoofd JO8 en JO7 (Mini’s) Jaap Heijting, Bob vd Plas, Bertram Troost en Martin Elbertsen sectiehoofd-mini@vv-vrc.nl
Sectiehoofd VR1, MO19 t/m MO11 Elvera van Wijk sectiehoofd-dames@vv-vrc.nl 06-52477066
JOC  
Algemeen joc@vv-vrc.nl
Voorzitter Joran ten Have voorzitter-joc@vv-vrc.nl 06-13121182
Penningmeester Berthy Goudsblom penningmeester-joc@vv-vrc.nl
 
Voetbalschool Kees van Rijswijk voetbalschool@vv-vrc.nl 06-53592085
Materialen Theo van de Bovenkamp materialen@vv-vrc.nl 06-46425146

 

Hoofdsponsor

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2017

Fotoboek

    Contact

    Sportpark Spitsbergen VRC
    Spitsbergenweg
    3902 HL VEENENDAAL
    Telefoon kantine: 0318 – 511041