Algemeen, Jeugd, Sponsors, Uitgelicht

Sanorice steekt JO 19-2 in het nieuw…

Off 147

Onze  JO19-2 voetbalt dit jaar voor het eerst in de poule van onder 19, dit gaat nog niet vanzelf, de meeste tegenstanders zijn allemaal voormalig A1 elftallen die nu als  JO19-1 in de poule zitten van de  JO19-2.

Dit heeft geresulteerd dat er jammer genoeg nog  geen wedstrijd is gewonnen is, de wedstrijden worden steeds wel meer echte wedstrijden en om deze jongens nog even extra te ondersteunen en te motiveren heeft Sanorice de jongens voorzien van een fraai vrijetijd/trainingsjack.

Op de foto overhandigd de aanvoerder Sjoerd een  attentie als dank aan Gert Hendriksen van Sanorice.

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2017

Fotoboek

    Contact

    Sportpark Spitsbergen VRC
    Spitsbergenweg
    3902 HL VEENENDAAL
    Telefoon kantine: 0318 – 511041