Algemeen, J.O.C., Uitgelicht

VRC JO10-1 kampioen Latje Trap 2016/2017

Off 133

Je zou het bijna willen vergeten na zo’n inktzwarte middag. Maar sport heeft altijd twee kanten. In de rust van de Wedstrijd VRC-Horst werd door Claire Vael de Latje Trap bokaal uitgereikt aan de jongens van VRC Jo10-1. Zij waren het die met een score van 13 punten de onbetwiste kampioen zijn geworden van dit seizoen 2016/2017. Lachende gezichten toen zij de bokaal uiteindelijk in handen hadden. Wat een prachtige prestatie jongens! Ook volgend seizoen natuurlijk weer team van de Week waarbij ook de Latje Trap competitie weer gehouden wordt. Geniet ervan jongens! En voor wie zich afvraagt waar de beker op de slaapkamer staat? Bij de de meest behendige Latje Trapper van dit seizoen: Rens van Walsem!

Mark Uiterwijk Winkel

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041