Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

VRC ziet talent de overstap maken naar Vitesse

Off 1100

Dat VRC een goede jeugd opleiding heeft is bekend. Aankomend jaar maakt Romke van de Pol definitief de overstap naar Vitesse onder 9. Romke en Lieuwe (tweeling) beide spelend afgelopen seizoen bij jongens onder 8-1, waren beide uitgenodigd om mee te trainen bij o.a. Vitesse. Na diverse trainingen heeft uiteindelijk alleen Romke de stap kunnen maken en zal Lieuwe aankomend jaar verder gaan bij VRC jongens onder 9-1. Beide gunnen elkaar het succes en dat maakt deze tweeling broederliefde uniek.

Links Lieuwe                                                  Rechts Romke

 

Wij willen Romke feliciteren met deze prachtige kans en wensen hem heel veel succes en plezier aankomend seizoen bij Vitesse jongens onder 9 en zullen hem uiteraard blijven volgen!

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2017

Evenementen

Fotoboek

    Contact

    Sportpark Spitsbergen VRC
    Spitsbergenweg
    3902 HL VEENENDAAL
    Telefoon kantine: 0318 – 511041