Algemeen, Meiden, Uitgelicht

2e VRC Meiden- en Vrouwen Midwintercup

0 133

VRC organiseert voor de tweede keer een VRC Meiden en Vrouwen Midwintercup.

Op zaterdag 11 januari gaan 75 meiden en vrouwen de onderlinge strijd aan. Het mix-toernooi start om 11:00 uur en duurt tot 13:00 uur. Er wordt gespeeld in 2 poules. In poule 1 zijn het de talenten van onze MO11 en MO13 die in kleine gemixte teams tegen elkaar strijden en in poule 2 zijn het de speelsters van de beloften uit de MO15, MO17, die worden gemixt met de vrouwen uit Vrouwen 1 en Vrouwen 30+ .

Kan FC Utrecht in Poule 1 opnieuw met de winst strijken of wordt het toch Ajax. En kan Barcelona voor de tweede keer op rij de concurrentie verslaan? Zaterdag zullen we het zien en jij kan er bij zijn!

Bij een Midwintercup hoort natuurlijk na afloop ook warme chocolademelk, erwtensoep en broodjes knakworst.

Het toernooi wordt gesponsord door de Hoogvliet.  

Jasper de Ruiter

Coördinator Meiden- en Vrouwenvoetbal VRC

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy