Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

A-selectie en Staf VRC

0 400

Op de foto van links naar rechts

Bovenste rij: Rick de Koning, Mark Segers (teammanager), Gerard van de Haar (assistent scheidsrechter, Ruben Bargeman (assistent teammanager), Gerard Jansen (teammanager), Nelis van Lienden (verzorger) en Edwin van den Berg

Middelste rij: Noah Ploeg, Thomas van de Weerd, Martijn Aveskamp, Bas Muller, Sander van de Haar, Max Kok, Tim de Meijer, Stefan Tanis, Ruben Rentenaar en Koen Nijhuis

Onderste rij: Justin Kampert, Johan Mandemaker, Mitch van den Berg, Robin Segers, Vincent Hovestad (assistent trainer), Jan Gaasbeek (hoofdtrainer), Jeroen Labeur (keeperstrainer), Erik van de Putte, Rick van de Steeg, Sebastiaan Kwint en Marco de Gooijer

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy