Algemeen, Jeugd, Meiden, Uitgelicht

Alle trainingen zijn deze week afgelast

0 252

Vanwege de sneeuw maar vooral vanwege de voorspelling dat de gevoelstemperatuur deze week extreme koud zal zijn, hebben wij besloten om alle trainingen deze week niet door te laten gaan. Zaterdag 13 februari worden er ook geen onderlinge wedstrijden gespeeld!

De verwachtingen van de KNMI zijn weliswaar overdag zonnige perioden en droog maar wel zeer koud met overdag maxima rond -4°C en in de nacht en ochtend matige tot strenge, in de tweede helft van de week op veel plaatsen strenge tot zeer strenge vorst.

Ook zal de temperatuur naar verwachting overdag niet boven het vriespunt uit komen waardoor de kunstgrasvelden ook na eventuele verwijdering van de sneeuw te gevaarlijk zullen zijn om te trainen en/of te spelen.

Wij houden je via alle Social Media van VRC op de hoogte, of we vanaf maandag 15 februari weer kunnen gaan trainen

Kijk uit, blijf gezond en houd jezelf heel!

Commissie Voetbalzaken

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy