Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Bericht van VRC 1 vanuit het trainingskamp in Marbella

0 2

Heeey Toppers van VRC,

Vanuit de A-selectie nog de beste wensen voor het nieuwe jaar! Inmiddels zijn we lekker aan het nagenieten van de 1ste dag in Marbella. Vannacht hebben we om 04.00 verzameld om vanuit VRC richting Rotterdam te gaan.

Inmiddels ingecheckt en opgestegen met het vliegtuig zaten we met Mart Hoogkamer in het vliegtuig en kregen we een soort van optreden van zijn nieuwe nummer!!! Optreden verder en inmiddels geland hebben we de busjes opgehaald en zijn we naar de appartementen gegaan. Na daar ingecheckt en de spullen uitgepakt te hebben zijn we gaan trainen met een heerlijke temperatuur.

Na een supergoeie 1ste training hadden we 3 uur vrije tijd om boodschappen enzo te doen. Daarna zijn we met zijn allen in El Jardin gaan eten en hebben we onder leiding van de spelersraad een voetbalquiz gedaan wat super leuk was!! Nu onze ogen lekker sluiten en op naar dag 2!!

Groetjes Ruben Bargie en de A selectie en Staf

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy