Algemeen, Uitgelicht

Beste, aardige, leuke, sportieve en lieve VRC-ers

0 211

De aftrap van Paasweekend 2021.

Een kort bericht met welgemeende, vrolijke en warme groet aan jullie allen.

Wel geteld één jaar en een paar dagen na ons eerste ‘Corona-bericht’ aan jullie op 27 maart 2020.

Het voelt als topsport.

Langer dan ons allemaal lief is, worden we beperkt in onze vrijheid en sport. Beperkt in belang van de gezondheid van ons allen en van de kwetsbaren onder ons in het bijzonder. Daarom houden we het ook zo lang vol en blijven we vooruitkijken naar het einde van deze periode. Gelukkig komt het steeds dichterbij en zien we allemaal licht aan het einde van de tunnel. Dit vooruitzicht geeft ons hoop en energie!

Zoals jullie konden merken, blijven we snel anticiperen op nieuwe besluiten van de overheid: Nieuwe openings- en sluitingstijden, trainingsschema’s en -vormen. Hopelijk kunnen we ook snel weer spelen (de KNVB competitie of de Veense Voetbalcup) en ons sportpark openstellen. Zo ook onze kantine, voor velen hun extra (t)huiskamer. Die zien wij met smart weer vol met jullie! Vrolijke mensen die plezier met elkaar hebben.

Deze beelden geven ons allen moed en een glimlach. Voor nu wensen wij jullie allen een fijn Paasweekend. Geniet van de mooie momenten met elkaar en met jullie dierbaren.

Tot gauw weer ziens!

Met sportieve en warme groet,

Bestuur v.v. VRC

Barend, Bert, Gerrit Jan, Gert, Harry, Joyce, Kees, Michell en Patrick

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy