Algemeen, Club van 50, Uitgelicht

Heb jij jouw stem al laten gelden?

Off 332

We moeten alweer na gaan denken waar wij als club van 50 in 2018 het geld aan willen besteden. Wij hebben al een aantal ideeën opgevangen in de VRC wandelgangen.  DIt zijn de doelen waar uit gestemd kan worden:

• Vaste sponsoring Voetbalschool VRC.
• Speeltoestel voor de jongste jeugd.
• Aankleding terras veld 2.
• Terrein inventarissen en koffiecorner in de afbeelding van Spitsie.
• Luifel c.q. afdak hoofdterras.
• Inrichten van de Wall of Fame door een professionele fotograaf.

Jouw keuze kan/mag je doorgeven via onderstaand formulier. Stemmen kan tot 18 mei 2018!!

 

——————————–

 

Bestedingsdoel:

Inrichten van de Wall of Fame door een professionele fotograaf.Speeltoestel voor de jongste jeugd.Aankleding terras veld 2.Terrein inventarissen en koffiecorner in de afbeelding van Spitsie.Luifel c.q. afdak hoofdterras.Vaste sponsoring Voetbalschool VRC.

 

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041