Algemeen, Uitgelicht

Bokbier met Rogier

Off 103
NIEUWE PARTYCREW / INFORMATIE FEESTEN!

Het nieuwe seizoen is al weer even begonnen en eindelijk is het zo ver, de feestavonden komen er weer aan! Dit alles wordt georganiseerd door een nieuwe Partycrew (die ook wel bekend staan als VRC 7) bestaande uit: Hans Bleijenberg, Henri van der Weijden, Jasper de Vries, Jurian van Geest, Corné van Ginkel, Mark van de Beek, Matthee Niesing, Michael Sluis, Rick Vink, Robbin van de Scheur, Stephan de Blauw en Tom van de Weerdhof.

Wat gaat er gebeuren?

  • Allereerst wordt 13 oktober de vernieuwde tribune officieel geopend. Dit moet natuurlijk gebeuren met een knalfeest, met top-DJ. Wij presenteren: BOKBIER MET ROGIER.DJ Rogier zal na de rust van de wedstrijd VRC tegen Blauw geel ‘55  gaan draaien en er zullen speciale bokbieracties zijn. We zien jullie dan!
  • SAVE THE DATE! 17 NOVEMBER!Wat er die dag precies gaat gebeuren onthullen we binnenkort, maar wat we wel kunnen zeggen is er flink uitgepakt gaat worden. Houd die datum dus vast vrij!

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy