Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Dag 2 trainingskamp VRC 1

0

Vanuit het o zo lekker Marbella is dit dag 2! Vanochtend lekker uitgeslapen en met alle huisjes samen ontbeten bij de staf. Wat echt goed geregeld is met tosti’s a la Mitch/Van de haar,  de overheerlijke broodjes van trainert Niels en assitento Van den Berg en de overheerlijke uitsmijters van Bargie en de animatie werd verzorgd door teammanager Segers! Na het ontbijt zijn we lekker gaan padellen met zijn allen en na een intensieve ochtendactiviteit 3 uurtjes rust en hadden we een heerlijke en goeie voetbaltraining onder toeziend oog van de supporters werd er echt goed getraind! Na de middagtraining werd er gezegd: nu heb je lekker vrijaf een avondje. Wat met luid gejuich werd ontvangen door iedereen en vanavond hebben we over de huisjes verdeeld lekker bijgekletst spelletjes enzo gedaan en zijn we nu met aantal het dorp in of lekker thuis aan het hangen. Voor nu slaap lekker en tot morgen!

Groetjes Bargie, Staf en A-selectie

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy