Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

DAG 4 TRAININGSKAMP VRC IN PUERTO BANUS

Off 398
Het is wederom gelukt, de zon is in al haar volle glorie aanwezig aan het begin van dag 4. Na een voorspoedige reis richting het trainingscomplex konden de mannen zich op gaan maken voor de laatste training van deze succesvolle trainingstrip.
door Marcel Hofman
Aangezien de spelers toch wel wat fysieke weerstand van zowel de tegenstanders en het eigen lichaam begonnen te ondervinden, werd dit toch weer een interessante training. Na 75 minuten was het dan ook einde oefening en konden de mannen aan hun welverdiende weekend gaan beginnen. Met andere woorden eindelijk tijd voor een alcoholische versnapering en wellicht een tripje richting Marbella.
Conclusie van de eerste 4 dagen, bijzonder geslaagd en de focus ligt nu op de komende weken om scherp en fit aan de volgende fase van de competitie te beginnen. Vanaf morgen zal er een nieuwe verslaggever zijn intrede gaan doen, aangezien ondergetekende richting het altijd mooie Nederland zal vertrekken om morgen een dagje te werken.
Vanuit een nog altijd stralend Puerto Banus adios

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041