Algemeen, Uitgelicht

De 7e editie van het Ben vd Pavert darttoernooi zit er op. 

0 250

Het singel toernooi leverde veel mooie partijen op, waarbij de finaleplaats op het laatste moment werd veilig gesteld door Richard. In deze finale kwam hij een sterke opponent tegen in de vorm van Jacco.

Jacco nam direct het initiatief in handen en heeft tot en met de laatste dartpijl dit initiatief gehouden, met zelfs een 177’er (wat het niveau weergeeft van deze finale). Richard heeft er alles aan gedaan maar de eindstand in de finale van 3-1 in het voordeel van Jacco, betekende dat Jacco wederom als overwinnaar in de boeken wordt bijgeschreven.

De hoogste uitgooi was voor Henri v Beek met een mooie 110 score.  Alle deelnemers bedankt en tot de volgende editie.

Rosco en Marcel

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy