Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

De keuze van: Bas Muller

0 255

In de online rubriek De keuze van: van VeenendaalseKrant.nl spreken sporters van Veenendaalse clubs zich uit. Vandaag: Bas Muller van VRC. foto: Privébezit Bas Muller

Een gezonde kantine of eentje die ook een vette hap verkoopt?

Een gezonde hap natuurlijk. De prijzen van het snoepgoed blijven hetzelfde terwijl de rest omhooggaat. Als dat snoepgoed nou eens duurder wordt dan kan die prijs van het bier eindelijk weer eens omlaag in plaats van omhoog.

Stel je was een dag van het andere geslacht, wat zou je die dag doen?

Lastig. Koken, strijken en andere huishoudelijke taken… Nee, serieus gewoon een avond stappen en kijken hoe het is als de rollen omgedraaid zijn. Om uiteindelijk te eindigen met een nachtelijke escapade om zo het vrouwelijke lichaam te ontdekken.

Welk dier zou je het liefst willen zijn?

Een zeehond. Geen zorgen, de hele dag lekker rollen en liggen. Lekker man.

Waar word jij het meest gelukkig van?

Even een politiek correct antwoord: mijn vriendin.

Welke website bekijk jij het meeste?

Nu.nl of Reddit (forum), maar op aanraden van de aanvoerder moet ik rijschool69 ook eens gaan bezoeken.

Aan welke trainer heb jij het meest te danken?

Heel lastig. Ik heb veel te danken aan David Wagensveld, hij heeft mij de kans gegeven toen ik in de A1 bij DOVO kwam en zonder hem zou ik nooit het eerste gehaald hebben. Onder Jeroen Peters ben ik persoonlijk gegroeid en ik heb mij nog verder ontwikkeld op een andere plek en op andere vlakken (zie aanvallend) onder Jan Gaasbeek.

Met welke partner van jouw teamgenoot zou jij wel eens een beschuitje willen eten?

De vrouw van trainer Jan Gaasbeek. Puur om haar een keer te ontlasten om het een keer over iets anders te hebben, want hij kan alleen maar over voetbal praten.

Welk beroep zou je absoluut niet willen uitoefenen en waarom deze niet?

Strafrechtadvocaat. Iemand verdedigen waar ik niet achter sta, dat zou ik niet kunnen.

Wie van je teamgenoten zou je absoluut niet mee willen nemen wanneer je een gezellig stapavondje wil?

Geen huidig, maar oud teamgenoot en nu gewaardeerd staflid Mark Segers. Bij een gezellig avondje stappen, en hij iets te veel heeft gedronken, valt hij elke vrouw lastig die op zijn pad komt. Tot grote ergernis van de vrouwen en ook de spelers die hierdoor weer eens een hele avond op hem moeten passen.

Als jij een topsporter aan jouw huidige team mocht toevoegen, wie zou je kiezen en waarom?

Sven Kramer. Hij zou mij persoonlijke training kunnen geven over hoe ik mijn handen beter achter mijn rug zou kunnen houden. Hiermee zou ik mijn team een paar penalty’s besparen.

Welke wedstrijd zou je zelf graag ooit een keer willen spelen?

Ik ga hem niet meer spelen, maar DOVO-GVVV had me erg mooi geleken om ooit te spelen.

Welke wedstrijd zou je opnieuw willen spelen?

VRC-FC Horst. In deze wedstrijd degradeerden we uit de tweede klasse. Een dieptepunt en erg pijnlijk. Helemaal omdat we drie minuten verwijderd waren van lijfsbehoud. In de extra tijd kregen we alsnog een tegengoal. Het werd hierdoor verlengen en de afloop is bekend. Ik kijk de samenvatting hierdoor ook nooit meer terug.

Wie van jouw teamgenoten wordt het meest onderschat?

Stefan Tanis. Altijd aanwezig, hij zit overal net tussen en iemand waar je op kan rekenen binnen en buiten het veld. Hij speelt al jaren in het centrum en is een rots in de branding en wordt eigenlijk nooit genoemd in de krant, dus bij deze.

Welke vorm van kleedkamerhumor vond jij het mooiste die je hebt meegemaakt?

Ene Hans (Kraay Jr., red) heeft bij DOVO ooit zijn voetbalschoenen laten liggen op een trainingsavond. R. Bos heeft deze gepakt en in de kantine vol met mayonaise gespoten en deze teruggelegd in de kleedkamer van de trainer. De volgende keer had hij andere schoenen aan, maar hij heeft er nooit wat van gezegd.

Wie is jouw favoriete amateursporter en waarom?

Bij ons in het G-team loopt Omar. Die is zo onwijs beleefd. Pas bij het trainen van het G-team kreeg hij een kaats terug en daarop zei hij zelfs dankjewel. Fantastisch om te zien en hier kunnen andere mensen nog weleens iets van leren.

Welke kantine vind je het gezelligste (op die van je eigen club na) en waarom?

Die van DOVO. Elke zaterdag zit die vol met dezelfde mensen (stamgasten) en teams die daar tot in de avond zitten.

Kies jij voor gekleurde voetbalschoenen of ga je voor de ouderwetse zwarte?

Zwart, maar die zijn tegenwoordig moeilijker te krijgen dan gekleurde. Dus vaker dan me lief is draag ik de laatste.

Hoe ziet jouw ritueel er voor de wedstrijd uit?

Niet heel bijzonder. Lekker uitslapen, douchen, omkleden, tas inpakken en thuis alvast lunchen. Dit doe ik namelijk liever thuis dan in onze eigen hete en kleine besprekingskamer.

Welke teamgenoot zou jij onderuithalen als hij een tegenstander van jou was?

Ruben Rentenaar, maar dan een goede harde tackle waar de scheids niet voor fluit. Dan staat hij vijf minuten lang met zijn handen in de lucht te schreeuwen tegen de scheids en iedereen, terwijl het spel verder gaat. Mooi om dat een keer van de andere kant mee te maken en hierom te kunnen lachen in het veld.

Welke sport zou je doen als je jouw huidige niet kon beoefenen?

Tennis zou mij leuk lijken. Niet dat ik het kan, maar dat zou ik dan wel willen leren en gaan doen.

Op welke positie in het speelveld wil jij absoluut niet staan?

Spits. Scoren doe ik al niet veel en je wordt vaak alleen beoordeeld en afgerekend op je doelpunten. En mocht ik scoren dan zal de trainer zeggen dat er tegen mij aangeschoten werd.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy