Algemeen, Jeugd, Meiden, Uitgelicht

De VRC Voetbal Academie gaat vanaf januari 2021 van start

0 101

De afgelopen maanden is de organisatie achter de VRC Voetbal Academie enorm druk geweest met alle voorbereidingen voor de nieuwe VRC Voetbal Academie. De trainingen zijn in elkaar gezet met veel aandacht voor de individuele ontwikkeling van de jongens en de meisjes.

De nieuwe Coronamaatregelen en de onzekerheid over de aankomende tijd heeft de organisatie, in samenspraak met het bestuur van VRC, doen besluiten de start iets uit te stellen tot na de winterstop. Ondanks dat er al meer dan 50 enthousiaste jongens en meisjes deelnemen, is de inschrijfperiode hierdoor verlengd. Goed om te weten is dat, naast alle trainingen op de vrijdag, we nu tweemaal een voetbal 2-daagse organiseren; namelijk in de voorjaars- en in de meivakantie.

Mocht je je ook willen aansluiten bij de unieke VRC Voetbal Academie en werken aan je individuele kwaliteiten en Trainen als een prof? Schrijf je dan in via de volgende link:

https://www.vv-vrc.nl/voetbal-academie/

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy