Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Festiviteiten bij kampioenschap a.s. zaterdag

Off 501

In het geval dat VRC1 zaterdag kampioen wordt (zie bericht op de site van 7 mei), dan wordt de officiële huldiging niet op 12 mei maar op 19 mei gedaan na de wedstrijd VRC-SVP. Op die zaterdag zal het lekker druk op ons sportpark zijn, vanwege deze derby maar ook vanwege het evenement van de Club van 50. We gaan er dan een leuk feestje van maken.

Natuurlijk zullen we zaterdag bij terugkomst op ons Sportpark er ook een feestje van maken. We hopen dat er dan nog veel VRC’ers zijn om VRC1 te feliciteren. Jij toch ook?

Tot zaterdag.

 


 

Wordt VRC zaterdag al kampioen?

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041