Algemeen, Businessclub, Club van 50, Sponsors, Uitgelicht

Fotoimpressie officiële ingebruikname tribune-scorebord-hoofdveld

Off 373

Afgelopen zaterdag 27 oktober vond de officiële opening plaats van de gerenoveerde hoofdtribune,  het nieuwe scorebord en de ingebruikname van het gerenoveerde hoofdveld. Voorzitter Gerrit Jan van de Weerthof bedankte in zijn speech hoofdsponsor Huis en Hypotheek (vertegenwoordigd door Dave Smits), alle overige financiers en natuurlijk de vrijwilligers die dit alles mogelijk hebben gemaakt. Een korte fotoimpressie van het feestelijke moment voorafgaande aan de wedstrijd tegen Valleivogels, die eindigde in een gelijkspel (2-2). Ook de pupil van de week en onze mascotte ‘Spitsie’ waren zichtbaar tevreden met het prachtige resultaat.

Zie voor meer foto’s https://www.facebook.com/vvVRC/

  • Hoofdsponsor Huis & Hypotheek
  • De Veensche Businessclub
  • De VRC Club van 50
  • VRC zelf

  

 

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Privacy