Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Geen training bij sneeuw op de kunstgrasvelden

0 230

Halve meter dik pak sneeuw? Het zou dit weekend zomaar eens kunnen.

Volgens het Europees weermodel wordt voor komend weekend en de dagen daarna gemiddeld zo’n dertig centimeter sneeuw verwacht, maar het noorden van Nederland zou zomaar eens onder een sneeuwdeken van maar liefst zeventig centimeter dik kunnen vallen. In het midden van het land wordt gemiddeld zo’n 20 centimeter verwacht. Het zuiden van Nederland zal het een tien centimeter dikke laag moeten doen.

Hoeveel sneeuw er uiteindelijk echt zal gaan vallen, hangt af van de scheidingslijn tussen een stroom koude lucht uit het noorden en warme lucht uit het zuiden die momenteel boven ons land hangt. Door de botsing tussen die twee luchtstromen, ontstaan de hevige sneeuwbuien.

Als er ook in Veenendaal sneeuw valt en onze kunstgras velden zijn bedekt met sneeuw, dan kan er NIET worden getraind en worden alle trainingen afgelast. 

Volg de berichtgeving hierover op onze website , onze Facebook pagina of ons twitter account

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy