Algemeen, Meiden

Geslaagde Meiden- en Vrouwendag bij VRC!

0 341

Afgelopen zaterdag werd er bij VRC speciaal voor de speelsters van VRC een meiden- en vrouwendag georganiseerd. En met succes. Bijna 80 speelsters deden mee aan een onderling mix-toernooi. Meiden tot en met de MO13 hebben we een Meiden WK laten spelen en de meiden van MO15, MO19, Vrouwen 1 en Vrouwen 30+ hebben een Vrouwen WK gespeeld. Na een leuk en gezellig onderling toernooi, hebben we met z’n allen gekeken naar onze Oranje Leeuwinnen tegen Kameroen. Gelukkig met een mooie afloop, waardoor we in feeststemming de dag hebben afgesloten met een BBQ.

Met deze dag hebben wij alle speelsters en begeleiding willen bedanken voor een mooi, gezellig en vooral ook een sportief voetbalseizoen. Wij als VRC zijn erg trots op zo’n leuke, enthousiaste groep meiden en vrouwen.

Dankzij VRC en verschillende sponsoren hebben we deze dag, inclusief BBQ gratis kunnen aanbieden.

Sponsors bedankt!

Deze dag is mede mogelijk gemaakt door de volgende sponsoren:

  • Schuiteman Accountants & Adviseurs
  • Isidoro Signing
  • Remmerden Reclame
  • Liefde & Ambacht
  • Gerard Peters (trotse ouder)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy