Algemeen, Uitgelicht

gratis spreekuur Fysiotherapie en Training NederVeluwe

0 83

Ondanks dat er minder gevoetbald en getraind wordt kan het zijn dat er nog steeds blessures zijn waardoor voetballen en trainen niet vanzelf gaat. VRC spelers (jongens, meiden, mannen en vrouwen) hebben daarom nog steeds de mogelijkheid om gebruik te maken van een gratis spreekuur van Fysiotherapie en Training NederVeluwe.

Het spreekuur is in het gezondheidscentrum op de Nijverheidslaan elke maandag van 16:45 tot 17:35 uur. Na aanmelding reserveert Stefan Laurens, sportfysiotherapeut van VRC 1, tien minuten om je blessure te beoordelen en dit te bespreken.

Aanmelden kan via het nummer: 0318-510384

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy