Algemeen, Uitgelicht

Hennie van de Dikkenberg 70 jaar

0 531

Het oudste spelende lid van VRC, Hennie van de Dikkenberg, is afgelopen zondag 70 jaar geworden. Hennie is op zijn tiende lid geworden van VRC en speelt dus al 60 jaar bij VRC. Hij traint nog elke week en speelt op de vrijdagavond bij de 35+3

Wat een prestatie!  Hennie van harte gefeliciteerd.

Wij feliciteren ook zijn vrouw Ina, zijn dochters Astrid en Rianne, zijn schoonzoons Rene en Jan en zijn 5 kleinkinderen van harte met deze mijlpaal.

Zijn kleinzoon Remy Jansen maakt dit seizoen deel uit van de A-selectie. Opa Hennie en de rest van de familie zien we regelmatig als trotse familie langs de lijn staan. Remy volgt daarmee zijn opa op. Hennie zelf was jarenlang speler van VRC 1. Met een enorme werklust en longen als van een paard, was Hennie als rechtsback nagenoeg niet te passeren.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy