Algemeen, J.O.C., Uitgelicht

Het Team en de Pupil van de derby: Marrijn en JO 11-3!

Off 107

Toen hij binnenkwam had ie een klein beetje buikpijn en ook het warmlopen nam de zenuwen nog niet weg, maar toen de bal in het doel van de tegenstander lag, was hij helemaal ontdooid en zeer tevreden. Je ziet het aan de foto. Met een grote glimlach ging hij in de dug-out zitten en zo trof ik m ook in de bestuurskamer na de wedstrijd: met de bal vol aantekeningen en een grote glimlach.

Behalve Marrijn, was het ook VRC1 die scoorde en Mitch vd Berg zelfs een hattrick! .

Ook de jongens van de Jo11-3 hebben het geweldig gedaan: met een wat moeizaam begin, vloog de bal opeens elke minuut tegen de lat en raakten ze m uiteindelijk 19 keer! Dat is dus een gedeelde 1e plaats ( met de JO 10-1) en dus misschien wel een shoot-out aan het einde van het seizoen. Een super gezellig team

Spannend dus!

Ik bedank alle jongens weer voor hun gezelligheid , trainer Johan voor zijn hulp en VRC1 voor de mooie overwinning!

Willen jullie nog wat foto’s zien? Kijk maar hier

Tot de volgende keer !

Claire

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041