Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

IS DE VOETBALSCHOOL VRC NU AL VOL?

Off 140

Twee weken na de eerste berichtgeving over de Voetbalschool en alle plekken zijn (voor dit moment) al ingevuld! Ruim 60 deelnemers, zowel jongens en meiden, zullen komend seizoen onderdeel zijn van het nieuwe Voetbalschool-traject.

Hier zijn we uiteraard erg blij mee en trots op, maar nu gaat het pas beginnen!

Mocht je je toch nog in willen schrijven? Dit kan, maar voor nu kom je alleen wel op een reservelijst. Afhankelijk van wat er organisatorisch (o.a. trainers) geregeld kan worden, zou je dus alsnog deel kunnen nemen aan de Voetbalschool. De reservelijst wordt van boven af aan weggewerkt, dus wees er alsnog snel bij en duimen maar!

Vragen en/of opmerkingen; of inschrijven voor de reservelijst? Dat kan per mail via voetbalschool@vv-vrc.nl. met daarin aangegeven de naam van de speler/speelster, geboortedatum, huidig elftal en mobiele telefoonnummer van de ouder(s)/begeleider(s).

Meer informatie over de voetbalschool?

Bekijk dan de volgende link: https://www.vv-vrc.nl/voetbalschool/voetbalschool-vrc/

Alvast bedankt!

Met sportieve en trotse groet,

Mark Segers

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy