J.O.C.

VRC zorgt ervoor dat het onze enthousiaste jonge clubleden aan niets ontbreekt. De Jeugd Ontspanning Commissie organiseert dan ook regelmatig leuke activiteiten en uitjes voor de jeugdspelers. Leuke voetbaltoernooitjes, samen naar een voetbalwedstrijd, een BBQ of een spelletjesdag. Bij VRC kan het allemaal. Hou de website regelmatig in de gaten om te kijken of er wat voor bij je zit. En heb je een goed idee? Laat het ons vooral weten.

De leden

 • Joran ten Have (Voorzitter) – 0610121760
 • Berthy Goudsblom (Penningmeester)
 • Erika Schoonhoven
 • Denny Goudsblom
 • Laura Admiraal
 • Linda v/d Weerd
 • Wim van der Wilt
 • Janie Boer
 • Angela Mater
 • Alissa van Harten
 • Patrick van Mil
 • Harmen Diepgrond

Hoofdsponsor

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

 • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041