J.O.C.

VRC zorgt ervoor dat het onze enthousiaste jonge clubleden aan niets ontbreekt. De Jeugd Ontspanning Commissie organiseert dan ook regelmatig leuke activiteiten en uitjes voor de jeugdspelers. Leuke voetbaltoernooitjes, samen naar een voetbalwedstrijd, een BBQ of een spelletjesdag. Bij VRC kan het allemaal. Hou de website regelmatig in de gaten om te kijken of er wat voor bij je zit. En heb je een goed idee? Laat het ons vooral weten.

De leden

 • Joran ten Have (Voorzitter) – 0610121760
 • Berthy Goudsblom (Penningmeester)
 • Erika Schoonhoven
 • Denny Goudsblom
 • Laura Admiraal
 • Linda v/d Weerd
 • Wim van der Wilt
 • Janie Boer
 • Angela Mater
 • Alissa van Harten
 • Patrick van Mil
 • Harmen Diepgrond

Pupil van de week

Bij de thuiswedstrijd mag een Pupil van de jeugd van v.v. VRC aanwezig zijn, die de spanning van een wedstrijd van het eerste van VRC live mag meemaken. Hierbij mogen ouders of verzorger ook bij aanwezig zijn. Allen worden ontvangen met een drankje in de bestuurskamer, de hele middag zal de Pupil worden begeleid. Je mag onder anderen bij de spelers van de 1e selectie in de kleedkamer kijken. Je krijgt het speciale tenue van de “Pupil van de week

Hoofdsponsor

Evenementen

 • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy