Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Jesse Sprokkelenburg kiest opnieuw voor VRC

0 471

Jesse speelde de afgelopen drie seizoenen bij Merino’s en daarvoor al één jaar bij VRC. Jesse komt uit de jeugdopleiding van DOVO en maakte in 2017 op 19 jarige leeftijd de overstap naar VRC . In het jaar dat Jesse bij VRC speelde werd VRC kampioen in de 3e klasse Oost.

VRC heeft met de komst van de 22 jarige Jesse haar 1e kwaliteitsversterking  binnen gehaald.  “Jesse is precies de speler die we nodig hebben om een stabiele factor in onze huidige selectie te worden en zal met zijn ervaring op 1e klasse niveau zorgen voor de nodige balans in het team. In de gesprekken die zijn gevoerd is de rol en het verwachtingspatroon uitvoerig met Jesse besproken” aldus Marcel Hofman (Technische Commissie)

Namens VRC wensen we Jesse bij een mogelijke herstart van de competitie veel succes bij zijn huidige club en kijken we uit naar zijn komst.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy