Algemeen, Jeugd

Jeugd selectie trainers gezocht!

0 233

Voor het huidige en komende seizoen (2019-2020) zijn wij op zoek naar diverse jeugdtrainers voor onze jeugd selectie-elftallen.
Deze teams komen momenteel en volgend seizoen uit in de 2e klasse, 1e klasse en hoofdklasse! Vanwege de groei in volume en prestaties binnen het jeugdvoetbal van VRC, behoren promoties naar een hogere klasse volgend seizoen zeker tot de mogelijkheden.

Omdat we bij VRC gaan voor individuele ontwikkeling is teampromotie echter geen doel op zich.

Waar zijn we bij VRC naar op zoek?

Naar trainers die in het bezit zijn van een trainersdiploma TC3 of een vergelijkbaar trainersdiploma/ opleiding en bovendien positief, enthousiast en leergierig zijn. Daarnaast vind je het leuk en interessant om bij VRC met een mooi selectieteam te werken. Naast het trainerschap is het de bedoeling dat je echt deel gaat uitmaken van onze staf selectietrainers. Dat houdt in dat je actief deelneemt aan “train-de-trainer” activiteiten en dat je regelmatig met de overige selectietrainers jeugd en de Technisch Coördinator lekker informeel bij praat over allerlei voetbalzaken binnen jouw team en binnen VRC.

Type trainer:

  • Individuele ontwikkeling van de spelers staat voorop
  • Het team en de spelers initiatiefrijk leren voetballen
  • Origineel en vernieuwend durven te trainen en coachen
  • Een fijne- en kritische sparringpartner voor alle betrokkenen binnen VRC
  • Ambitieus en enthousiast
  • Past bij de cultuur van VRC

Heb je interesse, stuur dan een email met een korte motivatie naar Jan Westerhof , Technisch Coördinator Bovenbouw VRC; tc-bovenbouw@vv-vrc.nl

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy