Algemeen, Jeugd, Meiden, Uitgelicht

jeugd trainingen maandag 15 februari weer van start

0 429

Na een week sneeuw- en ijspret kunnen we vanaf maandag 15 februari weer starten met de trainingen.

Veld 2 en 3 zijn afgelopen week door Sportservice Veenendaal sneeuw vrijgemaakt.

Wij kunnen deze week daarom deze twee velden gebruiken om te trainen. Wij hopen dat we donderdag ook weer van veld 1 gebruik kunnen gaan maken. Maar dat is afhankelijk van de dooi.  Komende zaterdag kan er ook weer gevoetbald worden. In ieder geval op veld 2 en 3 en mogelijk op veld 1.

Omdat veld 1 nog niet gebruikt kan worden, zullen er op veld 2 en 3 meerdere teams tegelijk aan het trainen zijn. Iedereen kan gewoon trainen op zijn/haar eigen moment alleen moet er even ingeschikt worden en moet er samen oplossingen gezocht worden voor de materialen. Eventueel gewoon toernooitje  onderling doen!

Indien veld 1 donderdag weer gebruikt kan worden, zullen we dat op de site vermelden.

Hieronder de veldindeling van maandag tot en met woensdag

Veldindeling maandag veld 2 en 3

Veldindeling dinsdag veld 2 en 3

Veldindeling woensdag veld 2 en 3

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy