Algemeen, Jeugd, Meiden, Uitgelicht

Jeugdtrainingen met succes herstart

0 215

Wat was het genieten gisteren aan het eind van de middag. Onder een stralende zon  mochten na ongeveer 6 weken de meiden van de MO 15-1, van de MO 13-1, van de MO 11- 2 en ruim 60 Spitsies en Tigers ( onze aller kleinste jeugdleden van 4 tot 7 jaar) weer trainen.

De kinderen kwamen alleen met de fiets of werden gebracht door hun ouders. Iedereen hield zich gelukkig keurig aan de 1,5 meter afstand op de parkeerplaats en het niet betreden van de velden.  Dank daarvoor.

Onderstaande foto’s en video’s laten zien dat zij weer met veel enthousiasme en plezier zijn begonnen

Spitsies en Tigers

Wachtende ouders bij ingang veld 2, om hun zoon of dochter weer op te halen na de training.

 

Meiden van de MO 15-1, van de MO 13-1 en van de MO 11- 2

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy