Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

JO11-3 bedankt de 4 sponsoren

0 271

De spelers van de JO11-3 zijn dit seizoen door Schildersbedrijf J. Van Middendorp, Jobvizier HR & Recruitment B.V. , Broekhuis en BRIL Accountants B.V. voorzien van een voetbaltenue, trainingspak en voetbaltas. Helaas hebben ze dat door Corona niet aan iedereen kunnen laten zien. Daarom staan ze nu hun outfit met trots te showen op deze foto’s

Het team dankt deze 4 bedrijven voor de prachtige outfit!

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy