JO13-1 wint de eerste fase en bedankt haar sponsors

De eerste fase van dit seizoen zit erop voor VRC JO13-1. De JO13-1 is daarmee de terechte winnaar  geworden van deze fase. Uitkomend in de hoofdklasse werden alle 7 wedstrijden gewonnen waarbij wel 39 keer werd gescoord en slechts 4 keer een tegendoelpunt geïncasseerd werd. De trainers en de spelers zien dan ook vol vertrouwen de nieuwe competitie indeling tegemoet en hopen voor de ontwikkeling van de jongens op iets meer tegenstand. Echte winnaars dus!

Echte winnaars horen er natuurlijk ook netjes bij te lopen en dat doet de JO13-1 met dank aan een fijne groep sponsors die trainingspakken, trainingssets en jassen hebben gesponsord.

Henri van Brummelen van Timmerbedrijf van Brummelen heeft samen met Sven van Ginkel van Comfort Carwash trainingspakken voor het team en de trainers gesponsord.

De trainingssets van de spelers zijn geregeld door Neal van Dreven en gesponsord door Facédo.

Om het helemaal af te maken voor de jongens heeft Theo Kaspers van TH Kaspers Projecten nog hele mooie jassen gesponsord.

Het team loopt er netjes en professioneel bij! Namens VRC JO13-1, bedankt!!

Op de foto’s zien we van links naar rechts
(bovenste rij): Sven van Ginkel van Comfort Carwash, Dex van Donkelaar, Jorrin Klok, Lukas Valkenburg, Ismael Daoudi, Neal van Dreven namens Facédo, Daan van Brummelen, Mees van Donselaar, Pepijn Anbeek, Lilian Kaspers namens TH Kaspers Projecten.
(onderste rij): Finn Vermeulen, Tim Klinkert, Ruben van Dreven, Jesse Hofman, Jayden Willemsen, Deyen Aaras en Devann Helderman.
Op de foto’s ontbreken Henri van Brummelen van Timmerbedrijf van Brummelen en de trainers en leider van het team.