Algemeen, Uitgelicht

JO13-2 geniet van gewonnen prijs

0 191

Afgelopen zaterdag 2 maart was het zover. De jongens van de JO13-2 mochten met het gehele team discojumpen bij The Maxx. Een prijs die ze gewonnen hadden door als team de meeste loten van De Grote Club Actie te verkopen!

Om half 7 was iedereen aanwezig en werd er eerst een heerlijk patatje Maxx met snack genuttigd. Nadat ze allemaal de blauwe bandjes om hadden gekregen was er geen stoppen meer aan en konden ze een uur gaan jumpen.

Met gedimd licht en gezellige muziek was de jumpruimte bij The Maxx omgetoverd tot een gezellige discoruimte. Na een uur kwamen de jongens bezweet en voldaan terug en vonden ze het jammer dat het al voorbij was.

We willen VRC en Maxx hierbij bedanken voor het beschikbaar stellen van deze leuke prijs. De jongens hebben er van genoten!

Team VRC JO13-2

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy