Algemeen, Meiden, Uitgelicht

Kom voetballen bij de gezelligste meiden- en vrouwenclub van Veenendaal

0 35

Voetbalvereniging VRC is een gezellige familieclub met een groeiend aantal meidenteams. Veel van onze meiden- en vrouwenteams groeien uit hun jasje en daarom zijn we op zoek naar nieuwe enthousiaste voetbalmeiden en voetbalvrouwen, zodat we per leeftijdsklasse MO11, MO13, MO15, MO17, MO19 en Vrouwen nog meer teams kunnen vormen en nog meer meiden en vrouwen kunnen laten voetballen.

Heb je altijd al willen voetballen, of ben je toe aan een andere club? Stuur dan een mail naar Jasper de Ruiter, Coördinator Meiden- en Vrouwenvoetbal, coordinator-dames@vv-vrc.nl en kom gezellig een keer meetrainen.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy