Algemeen, Uitgelicht, VRC 1

Martijn, Justin, Noah, Remy en Jamiqua blijven na de zomer actief op sportpark Spitbergen.

0 262

De verdedigers Marijn Aveskamp (28 jaar, speelt sinds 2011 bij de A-selectie), Justin Kampert (24 jaar, sinds 2016 bij de selectie) en Noah Ploeg (22 jaar, vanaf 2018 bij de selectie), sluiten zich aan bij de 13 andere spelers die al eerder hebben aangegeven volgend seizoen te zullen blijven of te komen voetballen bij VRC.

Remy Jansen (19 jaar) en Jamiqua Dijk (19 jaar) zijn dit seizoen overgekomen van de JO19 naar de senioren en hebben dit seizoen een stage plaats bij de A-selectie gekregen. Deze Youngsters hebben in de periode dat er getraind en gespeeld mocht worden trainer Jan Gaasbeek kunnen overtuigen van hun kwaliteiten en worden nu beloond met een definitieve plaats in de A-selectie.

Wij zijn blij dat bovengenoemde spelers in navolging van de andere spelers ook besloten hebben bij VRC te blijven en wensen ook hen de rest van het seizoen (?) en het komende seizoen veel speelplezier toe.

De selectie voor het komende seizoen bestaat in ieder geval uit de volgende (18) spelers. Wij verwachten de komende weken nog enkele aanvullingen te kunnen presenteren.

 1. Bas Muller
 2. David Scholte
 3. Edwin van de Berg
 4.  Erik van de Putte
 5. Jamiqua van Dijk
 6. Jesse Sprokkelenburg
 7. Jurriën van de Horst
 8. Justin Kampert
 9. Koen Nijhuis
 10. Luuk van de Lustgraaf
 11. Marco de Gooijer
 12. Martijn Aveskamp
 13. Max Kok
 14. Mitch van de Berg
 15. Noah Ploeg
 16. Remy Jansen
 17. Robin Segers
 18. Ruben Rentenaar

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

 • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy