Meiden, Uitgelicht

MO11-1 heeft nieuwe tenues

0 320

Door de samenwerking van Arjan Koerts en John van Uijtert hebben de speelster van de MO11-1 nieuwe tenues ontvangen, waardoor ze er weer tip top uitzien! Mooi dat ook dit sterrenteam, betrokken ouders hebben en dit samen geregeld hebben. Annemieke ook bedankt voor de regelen!

De sponsorcommissie

 


Servicegarage Van Uijtert

Onze kwaliteit, uw mobiliteit!

Rijden en blijven rijden. Kwaliteit tegen een betaalbare prijs. Dat is waar wij voor staan. Als universeel garagebedrijf staat service bij ons hoog in het vaandel. Wij hebben de juiste combinatie van actuele vakkennis, jarenlange ervaring en professionele apparatuur in huis. Uw mobiliteit verzekerd door onze kwaliteit!

Uw auto, bedrijfswagen, camper, aanhanger of caravan is bij ons in goede handen. Ongeacht de leeftijd of het merk. In overleg met ons kunt u gebruik maken van één van onze leenauto’s of onze leenfiets.

Laat u uw auto APK-keuren tijdens een grote onderhoudsbeurt, dan zijn de kosten van deze keuring gratis (excl. afmeldkosten en eventuele viergas- of roetmeting).

Heeft u een andere auto gekocht of uw auto verkocht? Dan kunt u bij ons uw auto laten overschrijven!

Van Uijtert Servicegarage, Wiltonstraat 4A, 3905 KW Veenendaal

Tel : 0318-522251 / email : info@servicegarage.nl


Arjan Koerts

Arjan is een zelfstandig adviseur op het gebied van Sociaal Domein. Hij is tevens politiek actief in Veenendaal voor de Christen Unie. Arjan is altijd in voor een goed gesprek en je kunt hem bereiken op

Dr. Colijnstraat 45

3904 EP Veenendaal

06 – 13 55 35 25

arjan@koertscs.nl

www.koertscs.nl

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy