Algemeen, J.O.C., Jeugd, Uitgelicht

De nacht van VRC (17 juni)

Off 146

De allerlaatste JOC activiteit bij VRC van dit seizoen zal de Nacht van VRC zijn. Alle Jo 8, 9, 10 en 11 pupillen worden bij deze uitgenodigd om te blijven slapen bij VRC met al je teamgenootjes! Vrijdagmiddag zullen we starten met veel leuke voetbalspelletjes, patatjes eten en zal er ook hier een luchtkussen aanwezig zijn. Het avondprogramma bestaat ook dit jaar onder andere weer uit lasergamen, want dat viel wel erg goed in de smaak vorig jaar. Na het slapen in de kleedkamers worden jullie de volgende ochtend vrolijk wakker gemaakt om het luilakkentoernooi te spelen en daarna zal iedereen moe maar met een goed gevoel naar huis gaan om bij te slapen.

Wanneer: Vrijdag 17 juni, 16:00 uur tot zaterdag 18 juni, 10:00 uur

Inschrijven: Mail je voor- & achternaam EN JE TEAM naar vrcjoc@gmail.com

Inschrijfgeld: € 3 te betalen bij ontvangst

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041