Algemeen, Sponsors, Uitgelicht

Nieuw contract kledingsponsor Quick

0 284

Op 31 januari j.l. heeft de sponsorcommissie een nieuw 3 jarige contract getekend met kleding sponsor Quick. In het bijzijn van accountmanager van Quick, Marco van de Graaf, Theo van de Bovenkamp en Gert Hendriken van de Sponsorcommissie is het contract getekend

We zijn blij dat we het huidige contract met onze kledingsponsor Quick hebben kunnen openbreken en een nieuw 3 jarig contract zijn aangegaan. Een onderdeel van deze deal was ook dat Quick een groot gedeelte van de nieuwe vrije tijdskleding van VRC1 heeft gesponserd.

De Sponsorcommissie

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy