Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Nieuw trainingsschema vanaf dinsdag 11 januari

0 239

Vanaf dinsdag 11 januari gelden er nieuwe regels voor de buitensport. De jeugd tot en met 17 jaar mag vanaf die dag weer buiten sporten tot 20:00 uur. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van de kleedkamers en van de toiletten in de kleedkamers. De kantine is dicht en er is geen publiek toegestaan bij de trainingen.

Na een aardige puzzel is het de coördinatoren gelukt om alle jeugdteams van VRC (van Spitsies/Tigers tot en met de O19-teams) te laten trainen. Voor de O19-teams geldt dat alleen de spelers t/m 17 jaar mogen trainen. Het uitgangspunt is geweest om de trainingsdagen van de teams in het reguliere trainingsschema aan te houden en om alle teams net zoveel te laten trainen als in het reguliere schema. Oftewel de jeugd zoveel mogelijk laten sporten en bewegen.

Er zijn drie trainingsblokken gemaakt, waarbij het laatste trainingsblok eindigt om 19.45 uur, zodat om 20.00 uur het sportpark dicht kan. Daarnaast is de duur van de training voor de 1e twee trainingsblokken 60 minuten en voor het laatste trainingsblok 75 minuten. Ook hebben we per trainingsblok een overgangstijd van 15 min. gepland om te zorgen dat er niet te grote groepen tegelijkertijd bij of op een veld staan.

Bij het 1e trainingsblok (start 16.00 uur) is er ook gekeken naar de teams die in het huidige tijdelijke trainingsschema al in de middag trainen.

Tijden van de trainingsblokken:
– 16.00 – 17.00 uur
– 17.15 – 18.15 uur
– 18.30 – 19.45 uur

Hieronder en via de hierna genoemde link kan je het trainingsschema bekijken:  Tijdelijk Trainingsschema. Hier zijn ook de veldindelingen per dag in te vinden.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy