Algemeen, Uitgelicht

Nieuwe kunstgrasvelden geopend

Off 270

Vrijdagmiddag opende wethouder Engbert Stroobosscher onder grote belangstelling de twee nieuwe kunstgrasvelden.

Na een welkomstwoord in de warme kantine door onze voorzitter Gerrit Jan van de Weerthof en de warme woorden van wethouder Stroobosscher richting VRC, werd in een ijzige koude buiten bij veld 2 symbolisch een lint door de wethouder doorgeknipt, waarna het G-team, de JO8-2 en de JO8-3 als eerste teams gebruik mochten maken van veld 2.

Als dank voor de realisatie van de kunstgrasvelden en de zeer prettige samenwerking met de drie partijen die bij deze realisatie betrokken waren, werden er 3 borden onthuld met daarop deze drie partijen:  Sportservice Veenendaal, TopGrass uit Sint Oedenrode en Trend installatie techniek bv uit Veenendaal

 

 

 

 

 

Hieronder een aantal foto’s van de opening. Fotograaf Wim Ipskamp

Foto’s van Ted Walker / https://tedwalker.nl/

 

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041