Algemeen, Businessclub, Sponsors

Nieuwe reclamedoeken langs Rondweg-Oost

Off 229

Met gepaste trots kunnen wij melden dat op vrijdag 15 juni de eerste nieuwe reclamedoeken opgehangen zijn langs de Rondweg-Oost. Ook een welkom aan één van de eerste adverteerders van dit seizoen: Gastouderservice Take Care van Michael en Jolijn. Volgende week komen er weer een paar nieuwe reclamedoeken bij.

De reclamedoeken langs de Rondweg-Oost hangen op een perfecte locatie en biedt ondernemers de gelegenheid om zich te laten zien aan ruim 35.000 automobilisten per dag. In een gemeente als de onze biedt VRC een unieke outdoor reclame locatie. Extra aantrekkelijk vanwege het feit dat er in Veenendaal niet veel outdoor reclame mogelijkheden beschikbaar zijn.

Ook opvallen met uw bedrijf? Neem dan contact op met Rineke Sloetjes, 06-11721182, voor de mogelijkheden.

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Privacy