Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Nieuwe trainingspakken en tassen voor de JO8-1

0 237

Afgelopen week heeft de JO8-1 nieuwe trainingspakken en tassen in ontvangst mogen nemen. Dankzij sponsor en trainer Jochem van Hardeveld (Tascon Energy) zijn de spelers voor en na de wedstrijd goed gekleed.

Het JO8-1 team heeft naast de trainingspakken ook mooie tassen mogen ontvangen. Willem van Gent en Marlies van Asselt (Broederij van Gent) hebben deze tassen overhandigd aan de spelers. Op de foto tonen de spelers hun mooie trainingspak en tas.

Het JO8-1 team kijkt er dan ook naar uit om weer wedstrijden te mogen gaan spelen, zodat zij dit met trots kunnen dragen.

Namens VRC en de spelers willen we de sponsoren hartelijk danken voor de nieuwe outfit.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Evenementen

  • Geen evenementen

Toernooien

Bekijk hier het

Challenge

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy