Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Onvergetelijke zaterdag voor Pupil vd Week Anne van den Brink

0 265

Hartelijk dank voor de geweldige onvergetelijke zaterdag voor Anne.

Zij heeft er echt ontzettend van genoten en wij als ouders ook. Het was ook super geregeld, de begeleiders en ook de spelers van het eerste waren echt superleuk met Anne bezig en betrokken haar ook echt bij de warming up en alles rond de wedstrijd waardoor zij zich erg op haar gemak voelde en er super van kon genieten.

Ze vond het echt superstoer dat ze met de selectie mocht lunchen, het veld op, meedoen met de warming up, met de bal als eerste het veld opkomen, de toss doen (en het toss-muntje houden), aftrappen en scoren, tijdens de wedstrijd in de dug-out en na de wedstrijd ook nog een mooie bal met alle handtekeningen en frietjes en borrelhapjes en een tas met een mooie beker.

Zij gaat hier nog lang van genieten.

Helemaal super !!!!

Met vriendelijke groet,

Cor van den Brink

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy