Algemeen, Club van 50

Ook Kip to Go sluit zich aan bij de club van 50!

Off 104

Wij hebben Kip to Go bereid gevonden om sponsor de worden van de club van 50. Dit houdt in dat je bij het tonen van de club van 50 kortingspas 10% korting krijg op jouw bestelling.Deze korting geldt niet bij een bestelling via Thuisbezorg.nl

Hoe kom je aan deze kortingspas?

Als je lid wordt van de Club van 50 ontvang je de persoonlijke Club van 50 kortingspas. Deze kortingspas is enkel en alleen voor de leden van de club van 50 en is persoonsgebonden. Met deze unieke kortingspas krijg je 10% korting bij diverse restaurants, winkels of andere bedrijven in Veenendaal. Wij hebben deze bedrijven bereid gevonden om hieraan mee te werken. Fantastisch!!

Klik hier voor de bedrijven

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy