Algemeen, Uitgelicht

Overlijden Dick Septer

0 501

Wij ontvingen bericht dat Dirk gisteren op 68 jarige leeftijd is overleden. Zijn gezondheid was de afgelopen jaren al erg broos. Afgelopen vrijdag was hij weer opgenomen in het ziekenhuis, alwaar hij gisteravond is overleden.

Dirk was al heel lang lid van onze vereniging en speelde in zijn jonge jaren nog op het oude veld op de Brinkersteeg. De afgelopen jaren was hij als vrijwilliger betrokken bij de bar- en keuken en als schoonmaker bij de schoonmaakploeg.

De crematie vindt in besloten kring plaats.

Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe in deze zeer moeilijke tijd en willen hen bij deze van harte condoleren met het grote verlies.

 

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
Ma-VR van 8:30 -11:00 uur / ZA van 8:00-17:00 uur
Privacy