Proces teamindelingen jeugd seizoen 2023/2024

De laatste fase van dit voetbalseizoen is alweer aangebroken. Achter de schermen zijn de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen in volle gang. De teamindelingen zijn daar een belangrijk onderdeel van. Daarom zijn de trainers van de jeugdteams, de interne scouts, sectiehoofden en de technische commissieleden al druk bezig geweest met het bespreken van de teamindelingen van de jeugdteams voor het seizoen 2023/2024.

Naar verwachting zullen ruim 60 jeugdteams ingedeeld moeten gaan worden. De samenstelling van deze teams (selectieteams en niet-selectieteams) verloopt uiterst zorgvuldig en verdienen allemaal onze aandacht. Hierbij maken wij weloverwogen keuzes en kunnen daarom achteraf niet aangepast worden.

Op 1 juli 2023 zullen de nieuwe teamindelingen op onze website bekend gemaakt worden. Dit kan niet eerder, omdat de overschrijvingsperiode t/m 15 juni 2023 loopt. We hopen natuurlijk dat dit naar ieders tevredenheid is en we weer voor een mooi nieuw en sportief seizoen kunnen gaan.

Namens de Commissie Technische zaken
David Wagensveld (Hoofdopleiding)