Algemeen, Uitgelicht

Renovatie hoofdveld en tribune

Off 496

Vorig week is de renovatie van het hoofdveld en de tribune gestart.

Het kunstgras op het hoofdveld wordt na 10 jaar door Sportservice Veenendaal vervangen. De rubberen korrels zijn inmiddels door TopGrass (de aannemer, die ook veld 2 en 3 heeft aangelegd) van de huidige kunststof mat afgehaald. Deze week is er een begin gemaakt met het verwijderen van de mat.

VRC zelf is begonnen met de renovatie van de tribune. Het ijzer op de tribune wordt gezandstraald en voorzien van een nieuwe verflaag en er worden nieuwe kozijnen en ramen aan de twee zijkanten van de tribune geplaatst. Als klap op de vuurpijl komen er 250 schitterende kuipstoeltjes te staan. Natuurlijk in der kleuren geel en blauw.

Eerder dit jaar hebben we al een prachtig nieuw (full color)  scorebord in gebruik genomen.

Met een nieuw kunstgrasveld, een gerenoveerde tribune en een nieuw scorebord zullen we met ingang van het nieuwe seizoen weer een prachtig hoofdveld krijgen!

Trots!

 

Toernooien

Bekijk hier het

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041
vr-ma van 8:30 -11:00 uur / za van 8:00-17:00 uur
Privacy