Algemeen, Jeugd, Sponsors, Uitgelicht

Sanorice steekt JO 19-2 in het nieuw…

Off 227

Onze  JO19-2 voetbalt dit jaar voor het eerst in de poule van onder 19, dit gaat nog niet vanzelf, de meeste tegenstanders zijn allemaal voormalig A1 elftallen die nu als  JO19-1 in de poule zitten van de  JO19-2.

Dit heeft geresulteerd dat er jammer genoeg nog  geen wedstrijd is gewonnen is, de wedstrijden worden steeds wel meer echte wedstrijden en om deze jongens nog even extra te ondersteunen en te motiveren heeft Sanorice de jongens voorzien van een fraai vrijetijd/trainingsjack.

Op de foto overhandigd de aanvoerder Sjoerd een  attentie als dank aan Gert Hendriksen van Sanorice.

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041