Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

Schalke auf Tournee Wageningen

Off 181

Nog 12 weken en dan komt Schalke 04 naar WageningenBen jij al bij dit toffe voetbalkamp? In deze nieuwsbrief lees je precies wat je gaat doen! Krijg je informatie over Schalke 04. Ik wens je veel leesplezier en zie je graag binnenkort op ons voetbalkamp in Wageningen. Vergeet je niet je vriendjes en vriendinnetjes te vertellen over het voetbalkamp?

Als VRC-er krijg je € 10,- korting! Gebruik op het aanmeldigsformulier de kortingscode: S04KORTING

Meer info op: http://schalkeauftournee.nl/schalke-auf-tournee-wageningen/#meerinfo

Een tipje van de sluier: Dribbelen als Max Meyer
Tijdens het voetbalkamp is dribbelen een belangrijk item van de traingen. FC Schalke 04 jeugdexponent en toptalent Max Meyer heeft samen met de technische staff van de jeugd verschillende dribbeloefeningen voorbereidt voor jullie! Oefen alvast je dribbelen om zo goed mogelijk te starten.

 

 

Tip:
Tik de bal bij elke stap met je veters van je schoen vooruit. Probeer in plaats van heel snel eerst zo vaak mogelijk de bal te raken terwijl je 30 meter recht vooruit dribbelt. Hou de bal dichtbij!

Meer informatie:

http://schalkeauftournee.nl/schalke-auf-tournee-wageningen/

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041