Algemeen, Jeugd, Uitgelicht

SPELREGELBEWIJS: HAAL HET VÓÓR 1 SEPTEMBER

Off 281

Ook dit jaar is er weer een groep VRC junioren die het spelregelbewijs moeten gaan halen. Dit seizoen moeten voetballers geboren in het jaar 2000 het spelregelbewijs halen. Zij hebben hiervoor tot 1 september 2017 de tijd.. Om spelers hierover te informeren hebben zij in november een e-mail of brief van de KNVB gehad met daarin hun activatiecode.

Vergeet dit niet!! Zonder spelregelbewijs mag je NIET voetballen.

zie ook: http://www.knvb.nl/nieuws/assist/assist/25408/spelregelbewijs-haal-het-v%C3%B3%C3%B3r-1-september


Over het spelregelbewijs

Sinds het seizoen 2014/’15 moeten junioren hun spelregelbewijs halen. Het spelregelbewijs maakt voetballers van jongs af aan vertrouwd met de regels en geeft hen meer inzicht in – én begrip voor – de beslissingen van de scheidsrechter. Dit zorgt weer voor een sportiever spel. Het spelregelbewijs kan gehaald worden via Voetbalmasterz. Een website die junioren op een speelse, maar vooral ook op een duidelijke manier voorbereidt op het kunnen behalen van het spelregelbewijs. Zo zijn er veel oefenmogelijkheden en is er uitleg over de regels en over spelsituaties. Beide aan de hand van aansprekende voorbeelden, vaak uit het topvoetbal.

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

  • Geen evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041