Algemeen, Uitgelicht

Start aanleg kunstgrasvelden uitgesteld

Off 617

Van Sportservice Veenendaal ontvingen wij vandaag het bericht dat vanwege een aangetekend bezwaar in het aanbestedingsproces door een van de inschrijvende partijen, de werkzaamheden nog niet definitief kunnen worden gegund aan de beoogde partij.

Het gevolg is dat de werkzaamheden niet op 19 juni kunnen gaan starten. Het is op dit moment niet duidelijk wanneer er wel kan worden begonnen. Ook weten we niet wanneer de kunstgrasvelden opgeleverd kunnen gaan worden.

In ieder geval zal dat helaas niet voor aanvang van het nieuwe seizoen zijn.

Het gevolg is dat we voorlopig nog geen uitbreiding van de zo noodzakelijke training- en wedstrijdcapaciteit zullen hebben.

Wij volgen in  nauwe samenwerking met Sportservice Veenendaal de ontwikkelingen en houden je op de hoogte.

Het Bestuur

 

 

Toernooien

Bekijk hier het toernooischema 2018

Evenementen

SponsorKliks

Contact

Sportpark Spitsbergen VRC
Spitsbergenweg
3902 HL VEENENDAAL
Telefoon kantine: 0318 – 511041